Novinky

15.11.2011
Vlastní kanál na YouTube
Množství klipů a videí Cleaner Production přibývá a proto Vás srdečně zveme na náš viruální koncert na vlastním YouTube kanálu Cleaner Production.


4.5.2011
Nový klip: Letě zvukolodí (výroba: Drahoňovský, Minář)

1.4.2011
Zvukoloď startuje v květnu 2011
Bany sice odešel do Ostravy, ale zbylá sestava Minář, Drahoňovský (+překvapení) od zimy pilně zkouší a na jaře začne vystupovat naživo. Letitý nepohodlný název Cleaner Production je odložen do muzea - ZVUKOLOĎ startuje. Asi i nový web bude.


21.2.2011
Příznivé recenze na Nonfinito B-side
Kromě pozitivní recenze na noisovém blogu Napalmed vzali tvorbu Cleaner Production na milost i nelítostní recenzenti z ROC&POPu. Oproti podivné recenzi na Nonfinito bylo album B-side recenzováno velmi kladně. Uff!

Nonfinito recenze R&P 4/2010 a 2/2011

1.2.2011
Nový projekt ZVUKOLOĎ
Dlouho připravovaný koncertní projekt CP s názvem Zvukoloď dostává reálnou podobu. Pokud nenastanou kompikace, na jaře se uskuteční první živá vystoupení staronového tria a pokud se vše vydaří, Cleaner Production se po 13 letech existence transformuje a zřejmě i přejmenuje.

Zvukoloď Cleaner Production

12.11.2010
Návrat k akustické hudbě
V příštím roce plánuje Cleaner Production vystoupit s dlouho očekávaným živým projektem Zvukoloď. Během prvních přípravy bylo nahráno i několik krátkých videjí s naším staronovým kytaristou Slavomírem.

1.9.2010
Tomáš Drahoňovský se nám zviditelnil
Jak si jistě někteří z vás všimli, stal se z našeho zpěváka Tomáše nový moderátor zpráv na TV Prima. V reakci na to bychom rádi prohlásili, že Tomáš je členem našeho souboru již od roku 2004 a vzhledem k jeho dosavadní píli a slušnému chování mu tuto jeho novou funkci ze srdce přejeme :) CP.

Tomáš Drahoňovský

1.8.2010
Nonfinito B-side ke stažení
Část alba je k slyšení na Bandzone.cz a celé je v mp3 ke stažení ZDE.


10.6.2010
Druhý klip k Nonfinitu: Voňavé (výroba: Drahoňovský, Minář)

28.2.2010
První klip k Nonfinitu: Lichý Be-bop (výroba: Drahoňovský, Minář)

11.2.2010
Zásadní oprava webu
Od dnešního dne je u většiny alb CP místo tlačítka "Objednat" tlačítko "Album ke stažení v mp3". Doufáme že to návštěvníky poteší. Ale pozor, večně to fungovat nebude :)


20.1.2010
Nonfinito ke stažení v mp3
Hotové album bylo vystaveno začátkem roku 2010 celé ke stažení na Bandzone.cz. Soubor navíc připravuje minialbum Nonfinito B-side, plné ambientních kusů a písní, které se na album nevešly.

Nonfinito

4.9.2009
Finito Nonfinito :)
Album už je nahráno a teď zbývá už jen masteringové piplání... Pro zájemce o literární poselství už začínáme lít do sekce texty nějaké nové kousky z Nonfinita, které už nám začíná vonět v troubě.


8.6.2009
Kruté pravdy
Jak jste si jistě všimli, tento web se už nerozvíjí tak jako v minulých pěti letech. Má to prostý důvod: jeho hlavní výhodou totiž bývalo propojení s katalogem webu Vanitas Records. Ten byl ale díky neopatrnosti webmastera zcela smazán a soubor Cleaner Production si vytvořil i jiné, mnohem lépe administrovatelné stránky (např. zmíněný Bandzone.cz).


4.2.2009
Nonfinito je již slyšet na webu
Vzhledem k přerušované práci na albu jsem se rozhodli uveřejnit některé již hotové skladby na webu Bandzone.cz. Bližší informace později.


25.7.2008
Muzikál ze svatebního prostředí
Začátkem letošního léta dostal jeden z protagonistů Cleaner Production možnost zahrát si v novém televizním seriálu, natáčeném u nás v koprodukci Venezuely a Brazílie. Hlavními postavami této muzikálově laděné 200dílné série jsou mladé katolické páry, žijící strastný život ve zcela ateistickém středoevropském městě. Výrobu seriálu financoval částečně i Vatikán, neboť pro vyspělou a zbožnou Jižní Ameriku jsme údajně velmi zajímavým a exotickým tématem. (snímek ukazuje jednu ze závěrečných scén, při které hlavní hrdinové tančí lodí kostela vstříc lepším zítřkům; foto Chavier Burevez)

Snímek z natáčení muzikálu

 

15.7.2008
Nový "singl" Magmatický Mocík
Práce na albu Nonfinito se konečně posunuly a jak je u CP zvykem, vzniká přitom řada zajímavých vedlejších produktů. Jeden z nich si vám zde dovolujeme předložit: vokální mix Magmatický Mocík. Pokud budete zděšeni syrovostí kompozice, vězte, že se jedná pouze o pracovní verzi, která se na albu neobjeví :) Přejeme hezké léto!


11.3.2008
Nové weby
Je znát, že členové souboru CP se řídí novodobým heslem "Kdo není na internetu, jako by nebyl". Díky tomu vám můžeme doporučit nový Mocíkův web, dále nový web Nocturna a pro zájemce o Banyho ambientní produkci i web projektu Sunbear.


3.1.2008
Recyklace a nové hity
Po delší pauze způsobené problémem s přístupem k webu, si vám dovolujeme předložit novoroční dáreček v podobě nově dokončené skladby Criminax vytvořené z torza skladby Criminal man. I přes zdánlivou nečinost nám krystalizuje konkrétní podoba alba Nonfinito, které se hlavně snaží být stylovým kompromisem našich velmi rozdílnch přístupů. V tuto chvíli je již téměř dokončen čtyřdílný cyklus Helix a několik skladeb (Nonfinito, Modulor, Bezedná, Duhy, Recyklopedie, Zvukoloď, Domů) čeká jen na svou kompletaci.


30.8.2007
Čas hrát versus čas nahrávat
I když personální sestava souboru začátkem tohoto roku výrazně posílila, situace se vyvinula zcela jinak než jsme očekávali a místo práce na albu se členové souboru během prázdnin věnovali svým sólovým projektům a zejména živému hraní. Nyní je ale nutno přiznat, že práce na albu se proto odsunula a termín dokončení je přesunut na příští léto. Bude to poprvé, co z naší dílny nevyjde od roku 2000 obvyklé každoroční album, ale věříme, že se alespoň více uleží a vyzraje k vyšší kvalitě.


26.6.2007
Ostrovy, spirituály a porod
Léto je v plném proudu a přináší řadu zajímavých novinek: Bany zazářil v rámci festivalu United islands of Prague 2007 s kapelou Marek Dusil a Youngblood, Im se dostal se svými groovy a sborem ACANT na Spiritual Fest 2007 a naše zakládající členka M.Š. dne 17.6. šťastně porodila krásnou a zdravou ekologickou holčičku. Co si víc přát? Snad jen lepší počasí a nějaké ty sponzory :)

Im jako bubeník ACANTu

23.5.2007
Cleaner Production przní Gershwina
Nedalo nám to a začali jsme upravovat Gershwinovu hudbu k Porgy & Bess. Výsledek naší operně komediální činnosti se buď stane ozdobou připravovaného alba Nonfinito a nebo nás někdo zažaluje ....

in a breakfasttime, in a dinnertime...

25.4.2007
Bany dokončil sólové album
Trvalo to dost dlouho, ale stojí to zato. Pokud máte rádi Briana Eno a Roberta Frippa, doporučujeme vám si sehnat album Sunbear: Weather. Vydává Vanitas Records.

Sunbear: Weather (music words instruments - Bany)

24.3.2007
Co se nevejde do textů...
Při práci na skladbách pro nové album CP jsme došli v žertovné snaze o aktuálnost až na samou hranici satiry a šílenství. Přesto nám život v naší báječné zemi poskytuje více materiálu než je vůbec možné zpracovat. Z toho důvodu si zde dovolujeme uvést drobnou zápůjčku z pera někoho, kdo dokáže reflektovat blbost našich vůdců s fenomenální trefností a má v tom bohatou praxi. Díky mu za to!


muž vlevo byl prý nedávno viděn v IKEMu, kterak mu voperovávají nové, silné a velmi vepřové srdce ... není nad to mít na hradě člověka který je morálním vzorem celého národa ...

25.2.2007
Cleaner Production má opět klávesy
Již několik let náš soubor postrádal stabilního hráče na černobílé klapky, ale tomu je zřejmě konec. Začátkem tohoto roku se k nám totiž konečně přidala slavné vědkyně a lingvistka Hanka Vaňková, která je známá například svým působením v artrockové kapele Quartestorm. Její hlavní vášní jsou tzv. jiné stupnice a kromě vlivu King Crimson nezapře ani svou lásku k východoslovanské hudbě i když harmonie vycházející zpod jejích rukou jsou spíše mollové. Doufáme tedy, že obohatí zvuk CP o další nečekaný rozměr.

nová posila CP

5.2.2007
Mocík měl abslovenťák v Rubínu
Mezi členy našeho souboru je mnoho talentovaných jedinců, ale pouze jeden z nich dokáže být tak dobrý jako Mocík - on sám. Jak se mohli návštěvníci sobotního koncertu v klubu Rubín přesvědčit, někteří hudebníci opravdu nesnesou srovnání a během tohoto "show muže dvou tváří" bylo jasné, že lidí jako Mocík kteří by byli geniálními houslisty, zpěváky, bubeníky a klauny je na této planetě velmi málo. Název abslolvenťák naznačuje, že Mocík neco zdárně ukončil a je tomu tak. Po šesti letech perné dřiny a tisících hodin cvičení se stal abslolventem Konzervatoře Jaroslava Ježka, kde přes svou rostoucí lásku k bicím vystudoval obor housle. Tato skutečnost zde byla pojata dosti originálně neboť po povinných třech skladbách na housle se seriózní Jan Moc rozloučil a nastoupil brilantní Mcí Mocík, který si získal publikum svým jako vždy strhujícím projevem. Mocíkovi na pódiu asistovaly kapely K.D.S. (vede David Hlaváč) a Gaspar Pollak (vede Mikuláš Čimbura).

Mcí Mocík jako muž houslí, delaye , mikrofonu i přesných úderů

20.1.2007
Cleaner Production do roku 2007
Jak už se každoročně touto dobou stává, přišel čas vyhodit staré kalendáře, vymést pavučiny ze skladů šampaňského, popálit se nějakými těmi prskavkami, ale hlavně přišel čas udělat velké změny. Náš soubor nezahálel a i když nebyl za poslední měsíc stále schopen dokončit nahrávání velkolepé instrumentální skladby Helix, rozjel se do světa aby načerpal nové inspirace a navázal spolupráci se známými i neznámými hudebníky (viz foto). Plody této spanilé jízdy snad budou poznat na našem připravovaném albu. Hlavní novinkou z domácích vod je také událost více než povznášející: naše bývalá saxofonistka a první zpěvačka M.Š. se včera provdala na Staroměstské radnici za bohatého synka lihovarnického magnáta, který se má toto léto státi šťastným otcem jejího dlouho očekávaného dítěte. Celý náš soubor by chtěl tímto jí i Vám všem popřát vše nejlepší v novém roce a hlavně už žádné další soby ...

Šéf Cleaner Production s africkým zpěvákem Kuli Mombatou

11.12.2006
Vánoční dárek od Cleaner Production
Blíží se svátky a svět konzumu šílí. Obchodníci se předhánějí ve vnucování svého nepotřebného zboží a mašinérie reklamy houfně zpracovává mozky mas k co největšímu utrácení. Taky Vás to znechucuje? Ale co naplat, i náš soubor žije v tomto světě a snaží se tedy po svém reflektovat tento velký čas rozdávání. Náš dárek je hudební (jak také jinak) a jistě potěší všechny skalní stahovače mp3. Zde býval dárek - kdo ho nestihl, má smůlu :) Není třeba jej rozbalovat ani se pro něj sklánět pod popravený nešťastný stromeček s pochybnou minulostí. Stačí ho zmáčknout a naslouchat. Pokud máte tyto svátky rádi, tak si je užijte a pokud k nim máte rozpačitý vztah (jako my) přežijte je alespoň ve zdraví.

jen nebe je bez hříchu a možná i On...

27.10.2006
Funky feeling útočí
Kola osudu opět předvedla svůj kolosální mlecí zákrok a naše vize instrumentálního alba byla krutě narušena. Když se dal soubor před měsícem do nahrávání doufali jsme, že se naši temperamentní pěvci dokáží podvolit kolektivně prosazované koncepci a vokální party bez textů dostanou reálnou podobu. Jediný den nahrávání ale všechny vyvedl z omylu. Tento týden totiž došlo ke kolosálnímu zvratu a po dlouhé době byli hlavní vokalisté přizváni k nahrávání najednou. Toto rozhodnutí však způsobilo přímo konceptotřesení. Ne že by se snad nevědělo o jejich touhách po našláplé hudbě, ale po několika hodinách zpívání a aranžování se z artrocku stalo artfunky a ze seriózní alternativy nestydatá hitovka... Dost slov a raději zpět do práce. Těšte se milí posluchači. Pokud je dřív oba nazabiju, tak bude tohle album opravdu síla!

vokální teroristé v akci

24.9.2006
Cleaner Production nahrává nové album
Neuvěřitelné se stalo skutečností. Náš další člen dokončil akademické vzdělání a přestal tak soubor zdržovat svojí ustavičnou vytížeností studiem. Proto se koncem září opět otevřela brána studia Vanitas Records a po půl roce zdánlivé stagnace se začaly vyjasňovat další kompozice z dílny CP. Připravované skladby pro album s pracovním názvem Helix jsou výrazně artrockové, instrumentální a oproti dosavadním elektronickým groovům je zdobí ryze živé bicí, otřásající se pod údery Mocíkových paliček. Další novinku také chystá Bany, který přes léto nahrál vlastní sólovou desku jejíž vydání se chystá na konec letošního roku.

kytarový terorista při práci

16.8.2006
Reportáž ze života yettiho
Jak jsme vás informovali v novince z 1.12.2005, náš bývalý člen Hanz Xicht Kovářík alias "Sněžný muž jablonecký" je stále naživu a nejen to. Již začátkem léta se nám donesly senzační informace o tom, že se stal úspěšným podnikatelem a jeho nynější existence se (vzhledem k domovským podmínkám chladného severu) zcela odlišuje od jeho předchozího živoření v hlavním městě. Tato skutečnost se nám zdála natolik zajímavá, že jsme neváhali a na sever jsme vyslali našeho zvláštního zpravodaje vyzbrojeného brokovnicí, zásobou potravy a fotoaparátem. Zprávy které nám přinesl byly neuvěřitelné. Nejen že si sněžný muž začal vydělávat peníze skutečnou prací, ale dokonce si pořídil vlastní hostinec (kde prodává velice chladné pivo, viz. foto) a soukromé nahrávací studio (klimatizované).

doupě yettiho nazývané Chip

Jeho nynější životní blahobyt pak plyne nejen z usilovné práce (údajně lov tuleňů a tučňáků), ale je dokonce dotován AV ČR, která ho navrhla na zapsání do červené knihy ohrožených druhů a pro jeho význam důležitého evolučního mezičlánku (viz. foto) ho zahrnula i do svého grantového programu.

yetti čepuje

Náš milý sněžný spolupracovník se tak stal po mnoha letech bídy váženým občanem a jeho závratná kariéra může být ukázkovým příkladem toho, jak se v naší zaostalé zemi dokážeme hezky postarat o zachování vzácných biologických exemplářů. Závěrem bychom chtěli oznámit, že díky současnému postavení a vybavenosti našeho bývalého kolegy a vzhledem k tomu, že čepuje opravdu dobré pivo (viz. foto), jsme ho opět přijali do řad Cleaner Production.

závěr reportáže...yetti spící vlevo

25.7.2006
Nová prázdninová soutěž !!!
Tak předchozí soutěž se příliš nezdařila, neb se mi podařilo nechat u obrázku název a zkušený Mackie si to tam zbaběle přečetl a vyhrál (ještě že mi to jeho slečna prozradila...). Tedy nyní bohatší o tuto zkušenost předkládám ku poznání další obrázek a ptám se jako v minulém kole: kdo to je? Ten kdo správně odpoví do rubriky Vzkazy se stane výhercem jednoho litru vynikajícího vína a prémie v podobě hudebního překvapení.
P.S. Dle rozhodnutí poroty získala výhru z minulého kola Mackieho slečna, neboť se zachovala charakterně a ještě projevila vřelý zájem o mojí diplomku :)

soutěžní otázka

25.5.2006
Cvalem proti odpadům
Nejnovější zpráva zvláštního zpravodaje CP se týká naší bývalé členky MŠ, která byla nedávno spatřena jak se řítí krajinou poblíže Prahy. (Zpravodajovi se podařilo jí dokonce vyfotit a tento vzácný snímek si vám dovolujeme předložit) Důvody jejího cvalu se však ukázaly být velmi závažné, neboť se nedávno stala vedoucím zvláštního terénního komanda MŽP lovícího zakládače černých skládek a těsně před vyfocením narazila na čerstvou stopu. Nepodezíráme své příznivce z účasti na něčem tak nemorálním jako jsou černé skládky, ale pokud by jste se s ní náhodou potkali vyřiďte jí naše pozdravení.

Šiška cválá

5.5.2006
Proso, čirok, pšenice ... a lokny
Město se probouzí z jarního zasnění a naše mozky nezahálí. Kromě nově vybroušené koncepce letního instrumentálního projektu se zrodila řádka dalších kousků a xicht našeho nejoprsklejšího člena (klonování nedopadlo bez problémů) se objevil na několika velmi pochybných večírcích pod titulem "hudební vložka". O úrovni těchto vystoupení vypovídá přiložený obrázek.... K trudným událostem také patří několik tragických úmrtí v našem okolí, (autonehoda a pád z 9. patra) ale za pozitivní se dá považovat to, že album Opakování zdolalo magickou hranici sta vydaných cd. Aleluja! Už aby bylo léto.

lokny

4.4.2006
Im-ova Prezentace na akademické půdě
Je to neuvěřitelné, ale nedávno jsem se dozvěděl, že jakožto student, mám možnost se prezentovat na fakultnim webu KTF a to v libovolné míře. Proto ZDE dávám k veřejnému posouzení několik zajímavých ochutnávek a jsem zvědav, zda z toho nebude problém :)
Im II.


27.3.2006
Dejme hlavy dohromady
Cleaner Production dostalo nečekanou nabídku! Byli jsme osloveni nezávislou televizní společností Absur-TV abychom hudebně doprovázeli jejich nový soutěžní pořad "Dejme hlavy hohromady". Tato soutěž bude určena pro týmy siamských dvojčat jejichž vědomosti jsou většinou natolik nadprůměrné, že by proti nim nemohl běžný monočlověk nikdy obstát. V létě proto plánujeme vydat stejnojmenný soundtrack.

Dejme hlavy dohromady

3.3.2006
Staronové album "Im memoriam"
Vzhledem k tragické události která nás nedávno postihla, se rozhodl soubor vydat vzpomínkové album, na němž náš zesnulý vůdce dlouho pracoval (2004-05). Podle původní koncepce bylo album nazváno Rehabilitace, což velmi ocenila madam Pelich, která to vymyslela. Smuteční obřad spojený s křtem alba a volbou nového náčelníka se koná 10.3. ve 20:00 ve smuteční síni v Dejvicích.


1.3.2006
Im zavražděn šílenou fanynkou?
Místo jarního švitoření ptactva a zurčení potůčků vlivem tajícího sněhu se nad Prahou rozlehlo teskné kvílení. Na nedávném plese KTF UK došlo totiž k velkému neštěstí : Im byl za drastických okolností zabit přímo na nádvoří pražského Arcibiskupství. Důvodem prý byla jeho účast na krajně podezřelé exkurzi do kostela Nejsvětější Trojice ve Spálené ulici o čemž, tento známý provokatér neváhal ihned napsat jízlivou písničku. Vražedkyně, kterou se náhodnému fotografovi podařilo zachtit přímo při činu, je prý velmi známá firma pracující právě pro církevní kruhy. Nevíme jaký bude mít tato událost vliv na další činnost Cleaner Production, ale doufáme, že se vědcům podaří vyklonovat Mináře nového a tentokráte již s méně výřečnými ústy.

MK vraždí IMa

22.1.2006
Aktuální přírůstky
Rád bych upozornil na nově zveřejněné texty na našem webu, které se dosud nikde jinde neobjevily. V případě, že se Vám budou zdát něčemu podobné či tématicky vykradené, raději nám to neříkejte, protože je dnes již téměř nemožné drtit konzumenty naprostou originalitou. Pochvaly a komplimenty vítány :)


29.12.2005
PF 2006
Je to tu, tak si ho užijte! Co nám taky jiného zbývá :) Happy new year Vám přeje již osmiletý soubor Cleaner Production.
(nyní Im,Magda,Tom,Bany)

výjimečně všichni najednou...

3.12.2005
Komunisty už nikdy více !!!
Vzhledem k tomu, že soubor Cleaner Production je složen zejména z intelektuálů (i když to tak občas nevypadá), rádi bychom vyjadřili své názory na rostoucí rudé nebezpečí v naší sklerotické zemi. Je sice pravdou, že idea beztřídní společnosti má krásný, až pohádkový nádech, ale její uskutečnění (jak nám ukázala historie) je reálné pouze v laboratorních podmínkách a to pouze mezi býložravci bez IQ a ctižádosti! Považujeme proto propagaci komunismu za stejně absurdní jako propagaci nacismu, rasové nesnášenlivosti, či jakýchkoliv zrůdných utopií, které se snaží mezilidské vztahy vykalkulovat jako zaječí bobky. Více na www.Dekomunizace.cz.

rudé smetí

I když na albu Opakování propagujeme znovuvyužívání odhozených věcí, některé odpady považujeme opravdu za definitivně odepsané.


1.12.2005
Kovář žije !!!
Od našeho speciálního sudetského zpravodaje jsme se dozvěděli senzační zprávu : náš nezvěstný Yetti se opět objevil. Sice je poněkud korpulentnější v očekávání tuhé zimy, ale chystá se prý zařadit do běžného života, se svou novou identitou je naprosto spokojen. Celý soubor Cleaner Production mu tímto zasílá mnoho pozdravů a přeje mu zdar na další cestě jeho sněžným životem.


28.11.2005
Zpěv, beatbox a spirituály
Jak čas běží a my stárneme, přistihli jsme se, že spíše než provozovat hlučné experimenty s recyklativy nás těší zpívat. Z toho důvodu se klasická sestava CP začala věnovat vokálním kompozicím v mnohem větší míře než dosud. Velkým stimulantem pro naše aktivity se rovněž stala naše báječná vokalistka Magda, která ač sama kována ve výhni klasické hudby, holduje všelikým experimentům vokálním a dokonce ze svých studentů zpěvu sestavila vlastní soubor, těmto experimentům se oddávající. V tahu těchto snah tak nacházíme mnoho dalších inspirací k tvorbě a oživujeme rovněž před lety povadlý ruch živého hudebního činování v družném kolektivu Cleaner Production.


Nadpraha

(Pro uklidnění našich spřízněných duší bych rád podotknul, že přes zjevnou nečinnost souboru se neustále zabýváme skladem i rozkladem nových kompozic a repertoár nám doslova bobtná ve spižírně. Kdo nám zachová přízeň, si může být jist, že se v dohledné době dočká dalšího nevšedního dílka z naší dílny.)


zpěvačky

18.9.2005
Hledá se producent či promotér !
Po zkušenostech z předcházejících let se Cleaner Production rozhodlo najít jistější odbyt pro svá díla, než je soukromá distribuce cd. Za tímto účelem vypisuje "konkurz na čistšího producenta / promotéra", který který by dokázal naše díla dovést až k labužnickému publiku a souboru tak pomohl ze slepé uličky do které se uzavřel útěkem ke studiové tvorbě. V případě zájmu nás kontaktujte na tel. 732 402 590.

yetti

9.9.2005
Yetti mezi námi
K našemu velkému překvapení odhali nedávno Ústav živočišné fyziologie a genetiky AV ČR senzační skutečnost : v Cleaner Production působil po jistou dobu jako hudebník vzácný živočišný druh tzv. HOMO SAPIENS KOVARIENSIS (člověk sněžný jablonecký). Tuto zprávu jsme se dozvěděli až po předvolání na Sekci evoluční biologie a genetiky obratlovců ÚŽFG AV ČR, kde jsme byli vyslechnuti za přítomnosti odborníků z Laboratoře genetiky a embryologie, kteří nám také odebrali všechny předměty které mezi námi tento tvor zanechal k dalšímu zkoumání. Podle zpráv ÚŽFG AV ČR jsme se dozvěděli, že o jeho přítomnosti v hlavním městě vědci věděli již dříve, jen předpokládali že se zdržuje v okolí mrazíren Agro a.s. v Jesenici u Prahy a jeho působení mezi hudebníky jim tak uniklo. Zkoumaný exemplář Homo Kovariensis je asi 170 cm vysoký, silně osrstěný a jako všežravec se živí zejména louděním v restauračních zařízeních, kvůli čemuž se o něj zajímá také Parazitologický ústav AV ČR z Českých Budějovic. Jeho nynější působiště není přesně známo, ale vědci zvažují jeho odchyt a umístění v chráněné rezervaci v Podještědí. O dalším bádání vědců vás budeme informovat, případně se obraťte na Sekci reprodukce a vývojové biologie savců AV ČR (http://www.avcr.cz , http://www.iapg.cas.cz).


19.8.2005
V průběhu letních měsíců se CP opět začalo scházet ke společným zkouškám a několikrát také vystoupilo s improvizacemi na soukromých akcích. Dokument o těchto vystoupeních v současné době připravuje soukromá televizní společnost Absur-TV.

CP diskutuje

20.7.2005
Dnes v noci bylo definitivně dokončeno naše doposud největší dílo - album Opakování. Jeho koncept přežil sám sebe a tak se stalo již při zrození přenošeným Frankensteinem. Další projekt na kterém CP pracuje by měl být více instrumentální a abstraktní (né že bychom neměli dost připravených písniček, ale prostě nás teď už unavují).

Opakování

5.7.2005
Monsieur Drahoňovský přišel nazpívat poslední chybějící vokál do skladby Píseň krve. Završil tak největší projekt od založení CP, neboť toto veledílo se začalo nahrávat již v březnu 2003 (tehdy byla prvním hostujícím zpěvákem Markéta Cukrová). Teď už nás čeká "pouze" finální mastering pak už to budeeeee!!!!!!

Mocík vaří do zásoby

1.5.2005
Po dlouhé pauze se opět začalo nahrávat a prvním scratcherem byl Mocík se svojí bicí minisoupravou. Oproti předchozímu očekávání nás ale definitivně opustil mistr Kovář a zmizel kdesi v horách nad Jabloncem....

Hanz se koncentruje na příjem potravy

28.8.2004
První novinkou je spuštění těchto stránek. Stránky byly vytvořeny v roce 2004 na oslavu připravované desky Cleaner Production : Opakování (a proto mají tak divnou adresu :).